O nás

Tanečná škola a priestory na prenájom - šport, spoločenské a súkromné akcie, prezentácie, oslavy, foto-video priestory

TŠC SWING

Tanečno-športové centrum SWING vzniklo v roku 1999 a svojimi aktivitami chce nadviazať najmä na úspešnú činnosť TK ZK ROH TAZ, n.p. - známej trnavskej „ TAZ-ky”, ktorej činnosť bola ukončená začiatkom deväťdesiatych rokov. Je prvým klubom v Trnave, registrovaným v Slovenskom zväze tanečného športu.

V roku 2005 sme otvorili vlastné priestory, ktoré využívame nielen na tanečný šport, ale aj rôzne aktivity v oblasti športu, zábavy, kultúry. Priestory ponúkame na prenájom.

Martin Sianta

Šéftréner, zakladateľ TŠC Swing, reprezentant SR, skúsenosti a nekonečná túžba tvoriť

Erik Sianta

Web, marketing, prevádzkar, bývalý tanečník, súčasný hlavný inžinier a architekt

Richard Sianta

Tréner, profesionál a aktívny reprezentant na hosťovaní. TOP 10 SR. Obľubuje Horalky

Niečo z histórie

Do "Á-čka"

Naše páry Ivana Poláková s Richardom Siantom; Ivana Lukačovičová s Michalom Bystrickým si v roku 2016 vytancovali medzi dospelými tanečnú kategóriu A v štandardných tancoch.

Majstrovstvá sveta 2016

10.7.2016 sa náš pár, Martin Sianta ( šéf tréner swingu ) a Viera Kubová, v kategórii Senior III zúčastnili na MS v štandardných tancoch v Talianskom Rimini. S pomedzi 360 párov s umiestnili na krásnom 25.mieste!! Srdečne im gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu Slovenska a TK Swingu.

Vianočná cena Brno 2015

V nedeľu (13.12.2015) sa naše páry, Matúš Selecký s Ivanou Lukačovičovou (kat. Dospelý B STT) a Richard Sianta s Ivanou Polákovou (kat. Dospelý B STT), zúčastnili na súťaži VÁNOČNÍ CENA POJIŠŤOVNY GENERALI BRNO. Oba páry postúpili do finále, kde Matúš s Ivanou vybojovali 4.miesto a Richard s Ivanou vyhrali 1.miesto! Srdečne gratulujeme obom párom a ďakujeme za reprezentáciu.